USŁUGI

Rozliczaniekryptowalut

Jako jedni z nielicznych w Polsce mamy wiedzę i praktyczne doświadczenie na temat rozliczania kryptowalut.

WYCEŃ USŁUGĘ

Niezależnie od tego czy są Państwo hobbystycznymi traderami, czy opierają Państwo swój model biznesowy na obrocie kryptowalut – istnieje obowiązek rozliczenia się z transakcji. Jako nieliczni na rynku (i jedni z pierwszych) kompleksowo zapewniamy obsługę księgową wraz z rozliczeniem podatków od kryptowalut.

Jesteśmy w stanie rozliczyć Państwa jako działalność gospodarczą lub spółkę. Z racji tego, że polskie przepisy są niejasne w tej kwestii, w naszym biurze zatrudniamy jedynie specjalistów z branży, którzy na bieżąco kontrolują najnowsze dokumenty prawne i działają według aktualnych wytycznych rządu.

Kompleksowe rozliczenie

Opracowanie i dostarczenie zestawienia opracowanego na podstawie przedstawionych przez podmiot historii transakcji dokonanych w danym okresie rozliczeniowym na giełdach kryptowalutowych w formacie pliku .pdf, prezentującego w ujęciu miesięcznym rozliczenie wszelkich przychodów, kosztów uzyskania przychodu i dochodów uzyskiwanych z kryptowalut na wspieranych giełdach kryptowalutowych.

Dokładna ewidencja

Prowadzenie dokładnej ewidencji transakcji kryptowalutowych przeprowadzanych przez podmiot prywatnie lub za pomocą giełd wspieranych przez nasze biuro.

Tokenizacja

Chcesz wygenerować własny token? Stworzyć ICO? Pomożemy Ci z wszelkimi kwestiami podatkowymi związanymi z tego typu przedsięwzięciem. Kompleksowo opracujemy sposób rozliczania sprzedaży/emisji tokenów, tak aby wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi.

Po treści związane z rozliczaniem kryptowalut zapraszamy na taxo-krypto.pl!

W ramach usługi rozliczania kryptowalut, zapewniamy również pełną obsługę księgową wyszczególnioną na stronie tradycyjnej księgowości

Potrzebujesz naszych usług?

Wyślij do nas zapytanie, zadzwoń lub zostaw swojego maila.
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak się da.

WYCEŃ USŁUGĘ