USŁUGI

Znamy się na rzeczach, które mogą pomóc twojej firmie

Zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową dla indywidualnych przedsiębiorców, firm oraz spółek kapitałowych. Sprawdź co możemy zaoferować w ramach współpracy z naszym biurem rachunkowym:

Obsługa kadr i płac

Wiele osób decydując się na korzystanie z biura rachunkowego, powierza nie tylko swoją księgowość, ale też obsługę kadr i płac. Dlatego udzielamy kompleksowej pomocy także w tym zakresie. Sporządzamy listy płac, pomagamy w odpowiednim wyliczeniu dni urlopu poszczególnych pracowników.

Dowiedz się więcej

Tradycyjna księgowość

To dla wielu przedsiębiorców bardzo skomplikowana sprawa. My zdejmujemy z Ciebie ten obowiązek. Pomożemy Ci rozliczyć podatek dochodowy czy też podatek od towarów i usług VAT, w zależności od rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności.

Dowiedz się więcej

Rozliczanie kryptowalut

Jako jedni z nielicznych w Polsce mamy wiedzę i praktyczne doświadczenie na temat rozliczania kryptowalut. W czasach, w których władza wnikliwie obserwuje traderów i niejasno określa zasady księgowania tego typu transakcji najlepiej zlecić to specjalistom.

Dowiedz się więcej

Wsparcie operacyjne

W razie potrzeby udzielimy Ci porady księgowej i wskażemy aspekt finansowy, który wymaga natychmiastowej poprawy. Pomożemy zinterpretować comiesięczne raporty i zaproponujemy działania, który pozwolą zoptymalizować Twoją rachunkowość.

Dowiedz się więcej

Przygotowywanie raportów finansowych

Raporty w przejrzystej i zrozumiałej formie to podstawa pracy sprawnego przedsiębiorstwa. Dzięki temu możesz przeprowadzić analizę i wyeliminować błędy w zarządzaniu firmą

Dowiedz się więcej

Potrzebujesz naszych usług?

Wyślij do nas zapytanie, zadzwoń lub zostaw swojego maila.
Skontaktujemy się z tobą jak najszybciej sie da.

WYCEŃ USŁUGĘ