Usługi

Home / Usługi

Zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową dla indywidualnych przedsiębiorców, jak i dla całych firm. Sprawdź, co konkretnie możemy Ci zaoferować i w jakich aspektach jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Księgowość
ksiegowosc

To dla wielu przedsiębiorców bardzo skomplikowana sprawa. My zdejmujemy z Ciebie ten obowiązek. Pomożemy Ci rozliczyć podatek dochodowy czy też podatek od towarów i usług VAT, w zależności od rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności. W razie potrzeby będziemy w Twoim imieniu kontaktować się z Urzędem Skarbowym czy też z ZUS-em.

Obsługa kadr i płac
obsluga kadr i plac

Wiele osób decydując się na korzystanie z biura rachunkowego, powierza nie tylko swoją księgowość, ale też obsługę kadr i płac. Dlatego udzielamy kompleksowej pomocy także w tym zakresie. Sporządzamy listy płac, pomagamy w odpowiednim wyliczeniu dni urlopu poszczególnych pracowników i sporządzamy niezbędne deklaracje PIT. Oferujemy prowadzenie dokumentacji księgowej chociażby w zakresie sporządzania umów czy też świadectw pracy.

Rozliczanie kryptowalut
kryptowaluty

Jako jedno z niewielu biur rachunkowych w Polsce świadczymy usługi rozliczania kryptowalut. W czasach, w których władza wnikliwie obserwuje traderów i niejasno określa zasady księgowania tego typu transakcji najlepiej zlecić to specjalistom. Jesteśmy w stanie profesjonalnie i starannie rozliczyć Twoje transakcje z giełd polskich i międzynarodowych.

Przygotowywanie raportów finansowych
przygotowywanie raportow finansowych

Wszystkie działania będą nie tylko raportowane, ale też raportowane w przejrzystej i zrozumiałej formie. To kluczowe zważywszy na to, że możesz nam dać pełny nadzór nad prowadzeniem swoich ksiąg rachunkowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że musisz być na bieżąco z tym, co się dzieje, dlatego regularne raporty finansowe to niezbędnik każdej naszej umowy z klientem.

Wsparcie operacyjne
wsparcie operacyjne

W razie potrzeby udzielimy Ci porady księgowej i wskażemy aspekt finansowy, który wymaga natychmiastowej poprawy. Pomożemy zinterpretować comiesięczne raporty i zaproponujemy działania, który pozwolą zoptymalizować Twoją rachunkowość. Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Offshore
offshore

Jako jedni z nielicznych oferujemy profesjonalną obsługę w dziedzinie offshroingu. Pomożemy Ci ze wszytkimi kwestiami prawnymi związanymi z rejestracją działalności w rajach podatkowych. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.